DORMA KABA

Dorma Group a Kaba Group, z Rümlangu v Curychu(Švýcarsko)vytvořili fůzi dorma+kaba. Sloučením byla vytvořena jedna ze tří největších společností na světovém trhu bezpečnostních a přístupových řešení, která je aktivní ve více než 50 zemích a má zastoupení prostřednictvím výrobních závodů a distribučních a servisních míst. Dohromady tyto dvě společnosti nabízejí svým zákazníkům komplexní portfolio produktů, řešení a služeb pro bezpečnost a přístupová řešení. Portfolio zahrnuje uzamykací systémy - od vložek, klíčů a zámků až po plně síťové elektronický přístup řešení, ale i fyzické přístupové systémy a automatické dveřní systémy, stejně jako komplexní řadu dveřních závěsů a kování nebo ovládání dveří...

Nejprodávanější produkty značky DORMA KABA:

DORMA TS 73 V

DORMA TS 73 V

Dveřní zavírač na pastorkovém principu s nůžkovým ramínkem a „inteligentním“ tlumením otevírání.

DORMA TS 68 EN 2/3/4

DORMA TS 68 EN 2/3/4

Dveřní zavírač pro standardní interiérové dveře Pozor - použití na exteriérových nebo požárních dveřích vždy konzultujte s odbornými prodejci nebo přímo s pracovníky společnosti DORMA.

DORMA TS 83

DORMA TS 83

Dveřní zavírač s nůžkovým ramenem a “inteligentním” tlumením otevírání

Gege P001

Gege P001

Gege P001 standardní vložka v klasickém profilu a známou kvalitou od Gege pro dlouhou životnost vložky.

Gege AP2pro

Gege AP2pro

Gege AP2pro je technicky vyzrálý vložkový systém s bezpečnostním profilem pro vyšší bezpečnost. Je k dostání jak ve standardní verzi, tak v bezpečnostní verzi s integrovanou ochranou proti odvrtání . Vložka s překrytým profilem Gege AP2 chráněným ochrannou známkou je v obou verzích chráněna proti bumingu a planžetování.

Gege pExtra

Gege pExtra

Gege bezpečnostní vložka s něčím „extra“ pro více bezpečnosti. Patentovaná větvená drážka nemůže být běžnými frézovacími stroji na výrobu klíčů např. Bosch Easy Entry kopírována. Opční kontrolní stavítko ve vložce rozpozná, zda se nejedná o ilegální kopii klíče. Pokud na klíči tato větvená drážka není, kontrolní stavítko umožní vysunutí tělesového stavítka do bubínku v nesprávné pozici a otáčení bubínkem je v jednom směru blokováno.

KABA DC.C680

KABA DC.C680

dveřní zavírač je určen jak pro vnitřní tak pro venkovní použití

Sdružení VELA spol. s r.o. 
Podhorská 168
466 02 Jablonec nad Nisou Czech Republic

Tel.:+420 483 320 334
GSM:+420 724 148 931
E-mail: info@velajablonec.cz

Logo VELA